Завдання: У найкоротші терміни забезпечити оперативний та бухгалтерський облік, а також налаштувати обмін даними з існуючим програмним забезпеченням та перенести залишки більш ніж за 2,5 тисячі найменувань різного взуття та аксесуарів.
Завдання: У найкоротші терміни забезпечити оперативний та бухгалтерський облік, а також налаштувати обмін даними з існуючим програмним забезпеченням та перенести залишки більш ніж за 2,5 тисячі найменувань різного взуття та аксесуарів.
У мережі Centro втілені останні тенденції у сфері виробництва взуття та аксесуарів. Асортимент “ЦентрОбувь” складає понад 2,5 тисяч найменувань різних моделей взуття та аксесуарів – fashion, casual, спорт та класичні напрямки.
Про клієнта
На український ринок “ЦентрОбувь” вийшла 2011 року, відкривши перші кілька магазинів під однойменною маренням. Потім мережа почала відкривати лише торгові точки Centro. А 2016 року в Україні вже працювало близько 100 магазинів Centro.
У мережі Centro втілені останні тенденції у сфері виробництва взуття та аксесуарів.
Асортимент “ЦентрОбувь” складає понад 2,5 тисяч найменувань різних моделей взуття та аксесуарів – fashion, casual, спорт та класичні напрямки.
Також важливою перевагою мережі магазинів Centro є новітня концепція в області мерчендайзингу: модель взуття в магазині, що сподобалася, можна приміряти самому, тому що все взуття розташоване в торговому залі.
Які завдання стояли під час впровадження?
На момент нашої співпраці компанія “ЦентрОбувь” використовувала як основне програмне забезпечення для планування ресурсів підприємства SAP. Ця система мала множинні налагоджені зв'язки для обміну даними з такими системами як: “Domino.Торгівля.Магазин” та WMS-системою.
Внаслідок реорганізації структури та поділу компанії потрібно було в найкоротші терміни перейти на нове програмне забезпечення та навчити користувачів працювати з ним. При цьому потрібно було налаштувати обміни з існуючим програмним забезпеченням і перенести залишки більш ніж за 2,5 тисячі найменувань різного взуття та аксесуарів.
Що було зроблено
Проєкт був реалізований у заплановані терміни завдяки оперативності, багаторічному досвіду команди спеціалістів та співпраці з командою клієнта.
Лише один місяць знадобився на перехід на нові програмні продукти.
Для того, щоб зробити роботу в нових системах максимально зручною та зрозумілою для користувачів, крім самого перенесення найменувань товарів, ми погодили з клієнтом та реалізували низку доробок: розробили автоматичну генерацію штрих-кодів при завантаженні номенклатури із зовнішнього джерела та здійснили доопрацювання довідника “Номенклатура”.
Також були додані нові властивості, що відповідають специфіці діяльності нашого клієнта. Такі як: “Матеріал верху”, “Матеріал підкладу”, “Тип матеріалу”, “Фасон”, “Конструктивні особливості”, “Торгова марка”, “Постачальник”, “Тип розміщення товару”, “Тип приналежності товару” та інші.
З метою оптимізації процесу роботи ми доопрацювали низку документів: “Інвентаризація товарів”, “Чек ККМ”, “Закриття касової зміни”, “Встановлення цін номенклатури”, “Надходження товарів та послуг”, “Прибутковий ордер на товари”, “Витратний ордер на товари” та інші.
Паралельно з цим були налаштовані обміни з системами, що вже використовуються:
Налаштовано обмін даними між системою автоматизації та “Domino.Торгівля.Магазин”, який забезпечує користувачам у рамках функціоналу вирішення наступних завдань:
Вивантаження даних за номенклатурою;
Завантаження даних із продажу, без урахування руху грошей по касі;
Вивантаження роздрібних цін; номенклатури;
Обмін даними щодо операцій переміщення товару зі складу на магазини та між магазинами;
Налаштування синхронізації залишків у даних облікових системах за результатами інвентаризації.
Налаштовано обмін даними, який забезпечує користувачам у рамках функціоналу вирішення наступних завдань:
Вивантаження даних за контрагентами та договорами;
Вивантаження бухгалтерських операцій.
Налаштовано обмін даними, який забезпечує користувачам у рамках функціоналу вирішення наступних завдань:
Вивантаження даних за номенклатурою;
Обмін даними про роботу складу;
Синхронізація даних із інвентаризації.
З метою забезпечення оперативного та комфортного переходу користувачів на роботу в нових системах, наша компанія провела навчання користувачів за новими програмними продуктами.
Результат
Як відомо, важливими складовими успішної реалізації проєкту є системний підхід, злагоджена робота команди та грамотний розподіл завдань.
Усього за 1 місяць клієнт отримав налаштовані під нього нові програмні продукти та готовий обмін оперативними даними нової системи завдяки команді, що складається з керівника проєктів, двох аналітиків та трьох програмістів.
Також, пройшовши курс навчання по роботі у програмах, користувачі змогли швидко та комфортно влитися у роботу на новій програмі.
Наші спеціалісти дадуть відповідь на будь-яке питання по послугам
Менеджери компанії з радістю дадуть відповіді на ваші питання, зроблять розрахунок вартості послуг і підготують комерційну пропозицію. |
Заказать решение
|