Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі запитання.
Інтеграція “BAS” - це форма взаємодії систем, яка базується на обміні інформацією, даними. Щоб зрозуміти що таке інтеграція “BAS”, для чого вона потрібна, як працює та її можливості, давайте розглянемо практичний приклад.
Найпоширеніший - це інтеграція “BAS” з інтернет магазином.
Специфіка сучасного бізнесу ставить комплексні завдання перед керівниками та потребує автоматизації та миттєвої передачі інформації для забезпечення клієнтоорієнтованого ведення справ. Завдяки інтеграції “BAS” з сайтом інтернет магазину можна простежити ланцюжок дій, починаючи від оформлення замовлення клієнтом до моменту оплати та відвантаження. Внаслідок чого клієнт завжди може відстежити статус свого замовлення, а облік в “BAS” знаходиться в актуальному стані, оскільки сайт та “BAS” автоматично обмінялися даними.
Інтеграція буває типова та нетипова
Типова інтеграція
Класичний варіант взаємодії двох систем, наприклад: “BAS” та “Бітрікс 24”, де інтеграція проходить стандартними засобами з обох сторін. Налаштування потрібні незначні, відповідно витратна частина за часом та фінансами мінімальні. Як правило, такий вид інтеграції включає такі етапи: налаштування “BAS” та сайту, а також програмування для створення та виведення структури на сайт. Типова інтеграція має обмеження, вона вміє передавати лише визначені дані.
Нетипова інтеграція
Нетипову інтеграцію можна написати для зв'язку “BAS” з будь-якою іншою системою, наприклад: SAP, CORAL, Navision та інші. Для того, щоб інтеграція була максимально корисною, потрібно узгодити:
-
які дані повинні передаватися між системами,
-
домовитися про формат, у якому ці дані будуть передаватися,
-
узгодити періодичність, з якою це відбуватиметься.
Після узгодження всіх цих вимог програміст створить обробку для обміну даними спеціально для вас та проведе навчання по роботі з нею.
Для нетипових обмінів можна передбачити передачу будь-яких даних у зручний час та вигідному форматі. Слід зазначити, що типовий обмін можна доопрацювати, тим самим розширити його функціональність.
Підсумувавши, приходимо до висновків: що інтеграцію “BAS” можна проводити для різних конфігурацій “BAS” або, наприклад, для центральної бази “BAS” з її периферійними базами, вона стане незамінною, якщо потрібно забезпечити взаємодію сайту компанії з програмою “BAS”, мобільними та веб додатками тощо.